Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 018 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Wrocław 24.X legalna manifa przeciw homoseksualizmowi

czwartek, 22 października 2009 15:50


W związku z planowanym na sobotę marszem homoseksualistów walczących o legalizację ich związków organizowana jest kontrmanifestacja.


Dzisiaj chcą legalizacji związków - jutro będą chcieli adopcji dzieci !

Akcja jest legalna.
Wrocław
ul. Świdnicka od strony Rynku
godzina 13.00
sobota 24 października 2009

www.nacjonalista.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Nowa strona o tematyce NSZ

czwartek, 22 października 2009 15:47

Wykłady dotyczące tematyki Narodowych Sił Zbrojnych są organizowane przez grupę młodych ludzi, zaangażowaną w krzewienie historii swojej Ojczyzny. Zależy nam aby historia Narodowych Sił Zbrojnych została pokazana w całości, bez przekłamań i przemilczeń.

Do tej pory udało nam się zorganizować dwa razy wykłady na terenie Katowic, oraz w Częstochowie, Lublinie i Opolu. Wszystko to robimy z własnych funduszy, za wstęp oczywiście nie pobieramy żadnych opłat. Niestety, koszta wynajmu sali, dojazdu prelegentów itp. są często bardzo wysokie- dlatego też wykłady nie odbywają się często i nie ogarniają w tej chwili wszystkich województw w naszej Ojczyźnie.

www.wykladynsz.nd.pl

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

O pingwinach raz jeszcze

czwartek, 22 października 2009 15:34
Przykre jest to, iż dewianci są już w stanie uderzyć w najmłodszych.... Wiek przedszkolny jest idealnym momentem na kształtowanie osobowości człowieka(stąd sławne przysłowie: czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci). W tym wieku umysł dziecka jest chłonny jak gąbka, pochłaniając ogrom informacji, następnie odpowiednio je przetwarza ale nie samodzielnie, na tym etapie rozwoju potrzebuje jeszcze pomocy- przewodnika, nauczyciela, który w odpowiedni sposób pokieruje dzieckiem. Przedszkolaki to diamenty ale w dużej mierze to właśnie od pedagogów zależy w jaki sposób( i czy w ogóle) zostaną one oszlifowane. Dlatego też, ważne jest aby dziecko było wychowywane przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Niestety, szanowna pani dyrektor sławnego już przedszkola pokazała, że jest zaprzeczeniem moich powyższych słów. A może i stety... przynajmniej społeczeństwo widzi(oczywiście po części) co wyprawia się w szkołach i przedszkolach, szkoda tylko, że kosztem dzieci.

Głośna afera z pingwinkami to szczyt góry lodowej tego, co wynieść możemy z placówek opiekuńczo-wychowawczych... przez ostatnie cztery lata (w ramach praktyk oraz pracy) odwiedziłam mnóstwo przedszkoli, szkół oraz ośrodków wychowawczych. Jedyne słowo, które przychodzi mi na myśl podsumowując te wizyty to ...TRAGEDIA. O szczegółach pisać nie będę, bo to naprawdę straszne, podam tylko jeden przykład. W szkole dla trudnej młodzieży ( każdy wychowanek z wyrokiem), prowadziłam zajęcia z języka polskiego w klasie 3 gimnazjum (niby klasa dla uczniów upośledzonych w stopniu lekkim), gdzie uczniowie byli młodsi ode mnie zaledwie o rok(!) były dwie dziewczyny, które otwarcie pokazywały i mówiły o swoim "związku" lesbijczym. Lekcje prowadziło się bardzo ciężko, gdyż co chwile słyszałam dość niemiłe zdania i przekleństwa pod moim adresem, których cytować się brzydzę( nie zapomnę nigdy śmiechu nauczycielki obecnej na sali....) pod koniec zajęć jedna z lesbijek ( ta bardziej "męska") powiedziała że nie interesuje jej moje pier...enie i zaczęła całować i dotykać tę drugą. Byłam w szoku! Nauczycielka w ogóle nie reagowała, co potem tłumaczyła tym, że woli się nie wtrącać bo nie chce oberwać, a co najgorsza nawet szczyciła się tym, że pracuje w tak tolerancyjnej szkole....

Doszłam do wniosku, że w dzisiejszych czasach chlubą szkoły nie są już dobre stopnie i wzorowe zachowanie, ale duma z czegoś co moralne nie jest! Ale tak trzeba, bo to takie modne i jeszcze ktoś by powiedział, że szkoła jest ciemnogrodem albo broń Boże, nauczyciele są nietolerancyjni. Gdzie te czasy kiedy szkoła naprawdę wychowywała, a nauczyciele byli autorytetem? Dzisiaj to uczeń jest górą pomimo tego iż nauczyciel nadal jest po drugiej stronie biurka. Trochę się zagalopowałam z opowieściami, więc wrócę do tematu pingwinków. Robert Biedroń zamieścił na swoim blogu filmik promujący książkę, w którym to zachęca do kupna omawianej bajki manipulując emocjami rodziców poprzez zniechęcanie do takich książek jak "Baśnie" H.Ch. Andersena, albo "Czerwonego Kapturka"(w których według niego) aż kipi od przemocy. Co takiego złego jest w bajce o czerwonym kapturku?? Walka dobra ze złem? Świat nie jest wcale taki kolorowy, dla nikogo nie jest łaskawy, trzeba go przedstawić dziecku takim jakim jest aby mogło w nim samodzielnie przeżyć.... To, że będziemy chuchać i dmuchać na dziecko- tzn np. unikać bajek gdzie ktoś kogoś zjada ( bo to niehumanitarne) wcale na dobre mu nie wyjdzie, a raczej zaszkodzi. Dziecko nie będzie w stanie poradzić sobie w życiu. Przerażające są opinie rodziców dzieci, którzy na promocję owej książki się udali. Ciekawa jestem tylko czy oni naprawdę wyrażają swoje zdanie na ten temat czy po prostu powtarzają to co mówią inni aby być trendy. Bo przecież bycie tolerancyjnym jest dzisiaj bardzo trendy... pisząc to zdanie przypomniała mi się bajka wspominanego już wcześniej Andersena pt. "Nowe szaty cesarza" (która jednak czegoś uczy). Ludzie nie mają własnego zdania, być może są zbyt głupi, być może nie chce im się myśleć. Negatywny komentarz o książce "Z Tango jest nas troje" to tak jakby nie zobaczyć nowych szat cesarza, a chyba nikt nie chce być nazwany głupcem? Miejmy nadzieję, że znajdzie się sporo ludzi, którym się to nie spodoba i głośno o tym powiedzą.

Anna ONR Górny Śląsk

www.onr.h2.pl

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

INFORMACJE NA TEMAT MANIFESTACJI 11 LISTOPADA

czwartek, 22 października 2009 15:31
Rodacy! Obóz Narodowo Radykalny ma zaszczyt zaprosić Was na manifestację patriotyczną z okazji dnia 11 listopada. Sprawmy, aby ten dzień, stał się dniem jedności narodowej, odłóżmy na bok wszelkie waśnie i spory - dla dobra wspólnej sprawy. Warszawa w tej chwili jest najlepszym miejscem na organizację tego typu przemarszu, po pierwsze dlatego, że stoi tam jedyny w Polsce pomnik Romana Dmowskiego- autorytetu dla niejednego z nas. Ale to nie jedyny powód, 10 października Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej - Lech Kaczyński podpisał traktat, który wciąga nas w niewolę Unijną. Żarty się skończyły, na naszych oczach zaczyna rodzić się nowy totalitaryzm. Pokażmy, że w tych czasach Ruch Narodowy ma nadal coś do powiedzenia, nie stójmy z boku - w ten sposób nic nie osiągniemy, można zostać w domu i na zawsze krzyczeć o swoich poglądach poprzez internet. Ale można też inaczej, dzień 11 listopada to idealny moment by wyrazić swą dumę z faktu przynależności do Narodu który wydał tylu zacnych mężów, jest to też idealny moment by się przeciwstawić jawnej niesprawiedliwości która dzieje się na naszych oczach!

APELUJEMY DO WAS!

POKAŻMY ŻE RUCH NARODOWY NIE JEST ROZBITY!
POKAŻMY ŻE RUCH NARODOWY JEST SILNY, ZBIERAJĄC SIĘ POD POMNIKIEM ROMANA DMOWSKIEGO!
POKAŻMY ŻE NIE ZGADZAMY SIĘ NA NIEWOLĘ, WYRAŹMY SWÓJ SPRZECIW WOBEC TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO!

Zapraszamy każdego!
Rozpoczęcie: 11.11.2009 Godzina 14:00 . Pl. Zamkowy (pod Kolumną Zygmunta)

www.onr.h2.pl

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

11 listopada 2009 Warszawa

wtorek, 06 października 2009 7:34
W tym roku środowiska narodowe spodziewają się przełomowej manifestacji z okazji dnia 11 listopada.

Jeżeli jednak Ty nie przyjedziesz w tym dniu do Warszawy, to jak zwykle słowo przełom, będzie można zastąpić słowem standard. Nie pozwól, aby tak się stało. Jesteś Polakiem? nie wstydź się tego!

więcej informacji już wkrótce


www.onr.h2.pl

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Bajka o dwóch pingwinach-dewiantach

piątek, 02 października 2009 7:56

Na dzień 2 X 2009 r. w przedszkolu Centrum Zabaw Twórczych Edward w Gdańsku planowana jest promocja książki o dwóch pingwinach-dewiantach, promocja zachowań, które powszechnie uchodzą za obrzydliwe i są takimi dla Boga i każdego człowieka wierzącego.
W tzw. "przedszkolu" promować się będzie zachowania, które powinny podlegać leczeniu. Rozumiemy, że Centrum Zabaw Twórczych poprzez pojęcie "zabawa twórcza" rozumie praktyki homoseksualne, skoro je tak chętnie zamierza promować i to promować wśród dzieci! Jeżeli dyrektorka tej "homo-placówki" lubi oddawać się takim praktykom to niech robi to na swoją odpowiedzialność, innym niech jednak tego oszczędzi.

Za homoindoktrynację polskich dzieci, ludzie ci powinni ponieść konsekwencje. W Polsce nie ma i nie będzie nigdy miejsca dla afiszowania się swoją dewiacją i promowania jej, szczególnie wśród najmłodszych!

Więcej informacji nt nieszczęsnych pingwinów pod adresem:
http://dziecko.trojmiasto.pl/Homoseksualne-pingwiny-opowiadaja-o-tolerancji-n34891.html

Augustus

www.onr.h2.pl

Komentarz ŚIN:

Skandal!!! Homoteroryzm zaczyna uderzać w nasze dzieci . Na początku Gdańsk potem zapewne w planach są następne miasta. Trzeba zrobić wszystko żeby tego typu zachowania - nie mające nic wspólnego z normalnością - nie trafiły do Świdnickich szkół i przedszkoli.

Zdrowy i normalny związek i małżeństwo występuje pomiędzy kobietą i mężczyzną , innej opcji nie ma!!!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Rola czynu i aktywizmu w Idei NR

czwartek, 01 października 2009 8:57
Jak wszyscy wiemy, Narodowy Radykalizm, to doktryna polityczna, która zawsze związana była z dynamizmem. Ów dynamizm, przybierał z czasem rozmaite formy. Jednak, według mnie, każdy, kto określa się mianem Narodowego Radykała, powinien w swych działaniach, łączyć teorię z praktyką, ideę z aktywnością. Powinniśmy starać się dążyć do bycia Krzyżowcami XXI wieku, Politycznymi Żołnierzami, godnymi następcami naszych ideowych antenatów z okresu Dwudziestolecia Międzywojennego i II Wojny Światowej. Bez wątpienia, tysiące działaczy ONR i SN, żołnierzy NSZ, NOW, Związku Jaszczurczego, czy Konfederacji Narodu, to postacie, których gorące, niczym płomień pochodni, przywiązanie do Idei, oraz gotowość do wielu poświęceń i wyrzeczeń, powinny być dla nas wzorem.


Zmieniają się epoki, formy, realia, ale wciąż pozostaje aktualna treść, będąca dziełem naszych wielkich przodków. Jak powiedział Jan Mosdorf "jesteśmy fanatykami, ponieważ fanatycy dokonują rzeczy wielkich". To właśnie, dobrze rozumiany fanatyzm, pozwalał Narodowcom znaleźć w sobie siłę, odwagę i zapał, aby w szeregach Polskiego Państwa Podziemnego przeciwstawiać się dwóm totalitarnym okupantom- niemieckiemu i komunistycznemu. Uważam, że nasz fanatyzm, powinien każdego dnia dodawać nam sił, abyśmy nie poprzestawali w stawianiu oporu wobec nowych zagrożeń ciążących nad Polską i Europą. Materialistyczny demoliberalizm, socjalistyczna, antynarodowa i antytradycyjna Unia Europejska, rosnące w siłę środowiska Nowej Lewicy, upadek moralności rodzący kryzys społeczny, problemy na tle demograficznym- bagatelizowanie tych problemów powinno być dla polskich nacjonalistów niedopuszczalne. Powinniśmy starać się otworzyć oczy, jak największej ilości osób. Zdecydowana większość Polaków żyje obecnie, niczym pogrążona w śnie. Nie w śnie, będącym odpoczynkiem po ciężkim dniu, lecz w pijackiej, bądź narkotycznej malignie. To właśnie socdemoliberalne media przez lata swoje oddziaływania, doprowadziły do rozmycia takich pojęć, jak Prawda, czy Dobro. Wmawia się nam i naszym bliskim, że UE jest dla nas jakąś Ziemią Obiecaną, że Polacy są winni cierpieniom Żydów w czasie niemieckiej okupacji, że katolicyzm to "przeżytek", że dewiacje seksualne, to "alternatywny styl życia", że demokracja to jedyny możliwy ustrój. Cóż, widzimy, że demoliberalne "elity polityczne" zgadzają się z opinią, iż kłamstwo powtórzone 1000 razy, staje się prawdą. Tak, więc, to na nas spoczywa obowiązek, uświadamiania ludziom, że dla obecnej (anty)rzeczywistości istnieje jakaś alternatywa. Nie można siedzieć z założonymi rękoma. Praca organiczna, choć wydaje się mozolna i często bywa niewdzięczna, jednak nigdy nie pozostaje bez owoców. Lecz pamiętać należy, że formacja indywidualna, którą możemy prowadzić w naszych środowiskach, nie wystarczy. Aby skutecznie podciąć korzenie dziedzictwa Rewolucji, należy prowadzić ożywioną walkę o kulturę. Obecnie Lewica na trwałe obsadziła wszystkie przyczółki, decydujące o kreowaniu kultury. Począwszy od uniwersytetów, wydawnictw, redakcji, poprzez szkoły, a skończywszy na kinie i literaturze. Wszędzie tam, na dobre zagnieździła się lewacka propaganda. Doszło do tego, że podczas, gdy duża część młodzieży nie kojarzy takich postaci, jak Roman Dmowski, czy Adam Doboszyński, to kreowane są przez media takie "autorytety", jak Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski, czy Doda. Oczywiście z wyżej wymienionymi gwiazdeczkami show biznesu, wyraz "autorytet" niewiele ma wspólnego, to jednak dla dużej części młodych ludzi, pełnią one taką funkcję. Powody kryzysu wartości we współczesnej Polsce, są złożone. Pamiętać należy, że tradycyjna polska kultura, została brutalnie zaorana w okresie komunizmu. Prawdziwe elity: arystokracja, uczeni, przedsiębiorcy, oficerowie wojska, prawnicy, duchowni, zostali w dużej mierze przetrzebieni w latach II Wojny Światowej, oraz w czasach stalinizmu. Również duża część z tych wybitnych ludzi, została zmuszona do emigracji. W najlepszym wypadku, pozbawieni zostali oni całkowicie wpływów. Skutkiem tego, jest to, że nikt dziś prawie nie pamięta, kim był Karol Hubert Rostworowski, albo Feliks Koneczny, za to promowani są Jan Tomasz Gross i Sławomir Sierakowski. Naszym zadaniem, jest powstrzymać modę na lewactwo i sprawić, aby rodzinną "atrakcją" było wyjście na Mszę Trydencką, a nie na paradę dewiantów, aby modne było noszenie na koszulkach symboli narodowych, a nie komunistycznych. Jako Narodowi Radykałowie, powinniśmy się starać żyć w taki sposób, aby być wzorem dla otoczenia, dawać swym postępowaniem przykład. Ważna jest tu systematyczna praca nad sobą, samodoskonalenie. Powinniśmy dążyć do samodoskonalenia na wszystkich płaszczyznach: duchowej, intelektualnej i fizycznej. Tak, jak starożytni Grecy uznawali za najlepsze, łączenie rozwoju fizycznego z intelektualnym (kalokagatia), tak samo my, powinniśmy propagować zarówno lekturę narodowej i tradycjonalistycznej literatury, uczestnictwo w Mszach Trydenckich i innych formach aktywności Tradycji Katolickiej, organizować wykłady, jak też przykładać wagę do rozwoju sprawności fizycznej. To ostatnie jest o tyle ważne, że w obecnych czasach, coraz więcej czasu, młodzież spędza przed komputerem, lub nad kieliszkiem. Moim zdaniem, sportowy tryb życia, jest idealną formą przezwyciężenia dekadencji i nihilizmu, wyrobienia w sobie systematyczności i obowiązkowości, woli walki, oraz dodatkowym powodem, aby powstrzymać się od nadużywania używek. Na tym polu mamy wiele do zdziałania, zważywszy na to, że w polskim społeczeństwie, alkoholizm był od zawsze problemem. W obecnej sytuacji, jest, więc wiele do zrobienia. Jednak oprócz tych form, o których się w moim tekście rozpisałem, nie możemy zapominać o tradycyjnych już sposobach aktywności narodowej, takich, jak udział w manifestacjach, czy też obchodach ważnych dla Naszej Ojczyzny uroczystości. Jedno jest pewne. Wielka Polska nie zostanie zbudowana poprzez jałowe dyskusje, czy kłótnie na forach, ani poprzez wieczne narzekanie. Naszym podstawowym celem powinna być chęć obudzenia Polaków z marazmu i zachęcenia do aktywności w naszych szeregach, jak największej ilości z nich. Pamiętajmy, że liczy się każda nowa osoba, chcąca działać z nami dla dobra Ojczyzny i Tradycji. Liczy się każda dusza, w której wyzwolimy wolę mocy i działania.

Jeśli czytasz ten tekst, jako niezaangażowany do tej pory polski patriota, lub niezainteresowany sprawami polityczno-ideowymi człowiek, mający dość obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, to przemyśl, czy na pewno czujesz się całkowicie spełniony, w tym co robisz i czy nie dojrzałeś do decyzji, aby przekuć hasła w czyny, działając w szeregach Obozu Narodowo-Radykalnego.

Adam, ONR Kraków

www.onr.h2.pl

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


niedziela, 18 lutego 2018

Licznik odwiedzin:  87 736  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

O mnie

Świdnica

Kontakt:

nacjonalista.swidnica@wp.pl

lub

onr@vp.pl

O moim bloogu

"Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka." Roman Dmowski

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Forum Narodowiec.com.plr __________________ Deklaracja członkowska Narodowych Sił Zborjnych. Należy ją wypełnić własnoręcznie, podpisać i razem z CV wysłać na adres: Związek Żołnierzy NSZ skr. pocztowa nr 1013 20-050 Lublin 8: BANER ANW IN14 AutonomPl Altermedia RSA radicalinfo Nrstreetart __________________

Statystyki

Odwiedziny: 87736
Wpisy
  • liczba: 162
  • komentarze: 396
Galerie
  • liczba zdjęć: 62
  • komentarze: 11
Punkty konkursowe: 967
Bloog istnieje od: 3445 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl